načítání...
Nahoru

Bezpečné transakce služby.

Garant vám pomůže formalizovat obchodní vztahy a platby. Cokoliv budete potřebovat:
Vyplnit transakce formuláře (Smlouvy). Ujistěte se, že určit všechny nezbytné podmínky! To vám pomůže v případě sporů se zapojením našeho rozhodce.
Odeslání odkazu na transakci vašemu obchodnímu partnerovi (nebo dodavateli). Požádejte ho, aby si přečetl podmínky a přijal je.
Po dokončení prací, Klient označí transakci jako "dokončené práce". Po tom, poplatky za služby komise a převody vkladu na Dodavatele.
V případě sporů, naše Rozhodce pomůže je vyřešit.

Smlouvy №1582779325 Transakce formuláře Datum: 2020-02-27 07:55 (GMT+3)

Zákazník pověřuje, a Zhotovitel se zavazuje, že tyto stavební práce nebo služby:
* Je nutné podrobně všechny podmínky smlouvy! (seznam díla, přejímací řízení, lhůty)
Náklady na stavební práce / služby:

Včetně provize: (5%, ale ne méně než 1000 WMC)

Další podmínky

1. Za účelem ochrany proti změnám směnných kurzů světových měn, náklady budou převedeny na WMC (1 WMC = je 1 US cent). V případě prudké změny kurzu měny platby, jsme si vyhrazuje právo na náhradu ve výši v době podpisu smlouvy, nebo je dokončena. To znamená, že hodnota zakázky je stanovena ve dvou měnách.
2. Změna smlouvy text po podpisu jedna ze stran není povoleno.
3. Zákazník je povinen uhradit smlouvy do 24 hodin od okamžiku jejího podpisu.
4. Převod finančních prostředků na Dodavatele je podána do 24 hodin poté, co Klient označí transakci jako "dokončené práce".
5. V případě sporů, Strany mají právo, aby přilákat Rozhodce systému. Náklady na služby Rozhodce - 1000 WMC (= 10 amerických dolarů). Služby rozhodce se vždy hradí Dodavatel. Proto doporučujeme zahrnout náklady na Rozhodce, služby v ceně zakázky. Smluvní strany se dohodly, že rozhodnutí Rozhodce je rozhodující.
6. Naše provize je 5%, ale ne méně než 1000 WMC (nebo 10 USD). Komise je účtována před výplatou finanční prostředky na zhotovitele. Komise pro platební systémy jsou vypláceny do stran.
7. V případě osobní podporu transakce s pozvání našeho manažera, naše provize bude 10%. Osobní podpora zkrátí, pokud jde o platby a dokončení transakce rychleji.
8. V případě neplnění podmínek smlouvy, peněžní prostředky jsou klientovi vrácena v plné výši, minus provize z platebního systému.

Důvěrnost

9. Až do okamžiku podpisu smlouvy oběma smluvními stranami, bude k dispozici všem přes speciální odkaz, který obdržíte po uložení.
10. Po podpisu smlouvy budou k dispozici pouze signatáře.

Podpisy

Před podpisem smlouvy, musí být uložen.

Po uložení smlouvy obdržíte odkaz pro editaci, přihlášení a platby.

Vezměte prosím na vědomí,

Poslali jsme vám odkaz na ověření vaší e-mailové adresy. Nezapomeňte zkontrolovat složku Spam. Pokud se zpráva najednou dostala do této složky, klikněte na „Nespamovat! ".

Pokud neobdržíte e-mail s odkazem na aktivaci v další minutě, klikněte zde:

Prosím, čekejte sec.

Pokud se tento pokus také nezdaří, doporučujeme pro registraci použít jinou e-mailovou adresu.