ielāde...
Uz augšu

Droši norēķini ar pakalpojumu.

Galvotājs palīdzēs jums noformēt darījuma attiecības un veikt maksājumus. Kaut kas jums ir nepieciešams:
Aizpildiet darījuma forma (Līguma). Pārliecinieties, lai norādītu visus nepieciešamos nosacījumus! Tas palīdzēs strīdu gadījumā iesaistot mūsu šķīrējtiesnesi.
Nosūtīt darījumu partnerim saiti uz darījumu partneri (vai Līgumslēdzēju). Palūdziet viņam izlasīt noteikumus un tos pieņemt.
Pabeidzot darbu, Klientu zīmes darījums "darbs ir pabeigts". Pēc tam, pakalpojumu maksu, komisijas un pārskaita depozīta Izpildītājam.
Strīdu gadījumā, mūsu Šķīrējtiesnesi palīdzēs tās atrisināt.

Līgums №1582775471 Darījuma forma Datums: 2020-02-27 06:51 (GMT+3)

Pasūtītājs uzdod, un Izpildītājs apņemas veikt sekojošus darbus vai pakalpojumus:
* Tas ir nepieciešams, lai detalizēti visi līguma nosacījumi! (darbu saraksts, pieņemšanas kārtība, termiņš)
Izmaksas būvdarbi / pakalpojumi:

Tostarp komisija: (5%, bet ne mazāk kā 1000 WMC)

Papildu nosacījumi

1. Lai aizsargātu pret valūtas kursa izmaiņām pasaules valūtām, izmaksas tiks pārvērstas WMC (1 WMC = ir 1 ASV centu). Gadījumā, ja strauju kursa izmaiņu valūtas maksājumu, mēs patur tiesības jāmaksā pēc likmes, parakstot šo līgumu vai tā pabeigta. Tādējādi, līguma vērtība ir fiksēta divās valūtās.
2. Izmaiņas līguma tekstu, pēc līguma parakstīšanas ar vienu no pusēm nav atļauts.
3. Klientam ir pienākums maksāt līguma 24 stundu laikā no brīža, kad to paraksta.
4. Naudas līdzekļu nodošana Izpildītājam tiek veikti 24 darba stundu laikā pēc tam, kad Klients zīmes darījums "darbs ir pabeigts".
5. Strīdu gadījumā, Pusēm ir tiesības piesaistīt Šķīrējtiesnesi sistēmas. Izmaksas par pakalpojumiem, par Šķīrējtiesneša - 1000 WMC (= 10 ASV dolāru). Pakalpojumi šķīrējtiesnesis ir vienmēr maksā Izpildītājs. Tāpēc, mēs iesakām, lai iekļautas izmaksas par Šķīrējtiesneša pakalpojumu iegādes līgumu. Puses vienojas, ka Šķīrējtiesneša lēmums ir izšķirošais.
6. Mūsu komisija ir 5%, bet ne mazāk kā 1000 WMC (vai 10 USD). Komisijas maksa tiek ieturēta pirms maksājuma līdzekļu starpniecību. Komisija maksājumu sistēmas maksā puses.
7. Gadījumā, ja personas atbalsts no darījuma ar aicinājumu, mūsu menedžeris, mūsu komisija būs par 10%. Personīgais atbalsts būs saīsināt noteikumi maksājumu un pabeigtu darījumu ātrāk.
8. Gadījumā, ja nepildīšana līguma noteikumiem, līdzekļi tiek atmaksāta klientam pilnā apmērā, atņemot komisija maksājumu sistēmas.

Konfidencialitāte

9. Līdz brīdim, kad parakstot līgumu, abas līgumslēdzējas puses, tas būs pieejams visiem, izmantojot īpašu saites, ko jūs saņemsiet pēc saglabāšanas.
10. Pēc līguma parakstīšanas, tas būs pieejams tikai parakstītājiem.

Paraksti

Pirms līguma parakstīšanas, tā ir jāsaglabā.

Pēc glābšanas līgumu, jūs saņemsiet saiti rediģēt, parakstīšanu un maksājumu.

Lūdzu, ņemiet vērā,

Mēs nosūtījām jums saiti, lai pārbaudītu jūsu e-pasta adresi. Neaizmirstiet pārbaudīt mapi Spam. Ja pēkšņi ziņojums nokļuva šajā mapē, noklikšķiniet uz “Nesūtiet surogātpastu! ".

Ja nākamās minūtes laikā neesat saņēmis e-pastu ar saiti uz aktivizēšanu, noklikšķiniet šeit:

Lūdzu uzgaidiet sek.

Ja šis mēģinājums arī neizdodas, ieteicams reģistrācijai izmantot citu e-pasta adresi.