učitavam...
Nahor

Zabezpečenie transakcií služby.

Ručiteľ vám pomôže formalizovať obchodné vzťahy a na uskutočňovanie platieb. Niečo, čo potrebujete:
Vyplňte transakcie forme (Zmluvy). Nezabudnite zadať všetky potrebné podmienky! To vám pomôže v prípade sporov s účasťou našich rozhodcu.
Odošlite odkaz na transakciu vášmu obchodnému partnerovi (alebo dodávateľovi). Zamolite ga da pročita uvjete i prihvatite ih.
Po ukončení prác Klienta známky transakcie ako "práca dokončená". Po tom, poplatky za služby, komisie a prevedie vklad na Zhotoviteľa.
V prípade sporov, náš Rozhodca pomôže vyriešiť ich.

Zmluva №1582780913 Transakcie formulár Dátum: 2020-02-27 08:21 (GMT+3)

Objednávateľ poveruje, a Zhotoviteľ sa zaväzuje, že tieto prác alebo služieb:
* Je potrebné, aby podrobne všetky podmienky zmluvy! (zoznam prác, postup prijímania, termín)
Cena prác / služieb:

Vrátane komisia: (5%, ale nie menej ako 1000 WMC)

Ďalšie podmienky

1. V záujme ochrany pred zmenami výmenných kurzov, svetovej meny, cena bude prevedená na WMC (1 WMC = je 1 cent USA). V prípade prudkým zmenám sadzba mena platby, sme si vyhradzuje právo platiť v sadzbe v čase uzatvorenia zmluvy alebo je dokončená. Teda, hodnota kontraktu je stanovená v dvoch menách.
2. Zmena zmluvy text po podpise jedna zo strán nie je povolené.
3. Zákazník je povinný zaplatiť zmluvy v lehote do 24 hodín od momentu jej podpisu.
4. Prevod prostriedkov na Zhotoviteľa je vykonaná do 24 pracovných hodín od Klienta známky transakcie ako "práca dokončená".
5. V prípade, že spory, ktoré Účastníci konania majú právo na prilákanie Rozhodca systému. Náklady na služby Rozhodcu - 1000 WMC (= 10 AMERICKÝCH dolárov). Služby rozhodcu sú vždy hradí Zhotoviteľ. Preto odporúčame zahrnúť náklady na Rozhodcu služby v cene zmluvy. Zmluvné strany sa dohodli, že rozhodnutie Rozhodcu je rozhodujúci.
6. Naša komisia je 5%, ale nie menej ako 1000 WMC (alebo 10 USD). Komisia sa účtuje pred vyplatením finančných prostriedkov na zhotoviteľa. Komisia platobných systémov sú platené strany.
7. V prípade osobného podpora transakcie s pozvanie náš manažér, naša komisia bude 10%. Osobná podpora bude skrátiť podmienky platby a dokončenie transakcie rýchlejšie.
8. V prípade neplnenie podmienok zmluvy, sú finančné prostriedky vrátené objednávateľovi v plnej výške, mínus komisia platobného systému.

Dôvernosť informácií

9. Až do okamihu podpisu zmluvy oboma stranami, bude k dispozícii všetkým cez špeciálny odkaz, ktorý dostanete po uložení.
10. Po podpise zmluvy, bude k dispozícii len pre signatárov.

Podpisy

Pred podpísaním zmluvy, musí byť uložený.

Po uložení zmluvy obdržíte odkaz pre úpravu, prihlásenie a platba.

Vezmite prosím na vedomie,

Poslali sme vám odkaz na overenie vašej e-mailovej adresy. Nezabudnite skontrolovať priečinok Spam. Ako se iznenada poruka našla u ovoj mapi, kliknite ″Ne spam! ".

Ak v priebehu ďalšej minúty nedostanete e-mail s odkazom na aktiváciu, kliknite sem:

Prosím čakajte sec.

Ak sa tento pokus tiež nepodarí, odporúčame použiť inú e-mailovú adresu na registráciu.